Читайте нас в соціальних мережах

Ексзаступник начальника Тернопільської податкової 6 років сидітиме в тюрмі: апеляційний суд підтримав рішення міськрайонного?!

Понеділок, 24 червня 2024 13:24
Євген Воробець, колишній заступник начальника Тернопільської податкової Євген Воробець, колишній заступник начальника Тернопільської податкової
Днями, Тернопільський апеляційний суд розглянув та прийняв рішення щодо апеляційних скарг у справі колишнього заступника начальника податкової на Тернопільщині Євгена Воробця та його сина Василя Воробця, а також двох їхніх спільників. 

Нагадаємо, 24 вересня 2020 року близько 16-ої години у Тернополі, три групи СБУ, ДБР та "Альфи" затримали на вимаганні та отриманні хабара у розмірі 40 тисяч доларів - більше мільйона гривень податківця, його сина та їх спільників.

Затримали - Євгена Воробця - тоді ще заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області, його сина - Василя Вробця та Назара Лободу і Миколу Богуна. 

17 квітня 2024 року Тернопільський міськрайонний суд нарешті поставив крапку у 3,5 річній справі про хабар, визнавши Євгена Воробця, його сина Василя Воробця та Назара Лободу і Миколу Богуна винними у вчиненні даного злочину. 

Кожен з них отримав покарання. 

Євген Воробець отримав за рішенням Тернопільського міськрайонного суду - позбавлення волі, терміном на шість років з конфіскацією майна.

Його син Василь Воробець - позбавлення волі - 5 років і шість місяців з конфіскацією майна.

Лобода та Богун отримали по 4 роки тюрми. 

Та невдовзі і Воробець, і потепілий у даній справі та прокурор подали апеляційні скарги. 

Днями, Тернопільський апеляційний суд розглянув усі апеляційні скарги - і потеріплого, і обвинувачених та їх захисників, а також прокурора. 

"Апеляційні скарги прокурора Тернопільської обласної прокуратури, потерпілого, обвинувачених, захисників обвинувачених на вирок Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 17 квітня 2024 року - залишити без руху і для усунення їх недоліків встановити десятиденний строк з дня отримання копії даної ухвали. Копію ухвали невідкладно надіслати особам, які подали апеляційну скаргу", - йдеться у рішенні Тернопільського апеляційного суду від 6 червня 2024 року. 

Ймовірно, що дана справа може дійти також і до Верховного суду України, якщо рішення апеляційного не задовольнить усі сторони конфлікту. 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ