Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі спостерігається дефіцит окремих ліків

Середа, 21 лютого 2024 13:17
В обласному центрі в аптеках тернополяни не можуть знайти окремих ліків. 

Зокрема мова йде про антибіотики для дітей у сиропі та протиалергічний препарат "Еріус". 

В аптеках Тернополя немає антибіотиків у формі сиропу для дітей.

Про це Cуспільному розповіла директорка обласного аптечного об’єднання Наталія Марків.

За її словами, придбати такі можна лише в інших населених пунктах області. Ці препарати понад рік в дефіциті.

Андрій Боднарчук батько дворічної доньки каже, коли дитина захворіла на пневмонію, їй виписали антибіотики у формі сиропу. Знайти ліки в Тернополі не зміг. Зрештою за ними їздив до Збаража.

"Дитина таблетки випити не може, а у сиропі вип’є. Що характерно, що вони були по районах, були у Теребовлі, Зборові, Бучачі, Монастириську, але їх не було у Тернополі", - відзначив чоловік. 

Така ж ситуація з протиалергічним препаратом "Еріус", в Тернополі в аптеках його немає, натомість у районах його можна знайти. 

Що це за така логістика сказати важко, але генеральна директорка обласного аптечного об’єднання Наталія Марків каже, на Тернопільщині вже понад рік є дефіцит дитячих антибіотиків у формі сиропів.

"Дистриб'ютори не дають пропозицію щодо даних лікарських засобів, відповідно, присутній дефіцит цих ліків у аптеках. Батьки не можуть знайти ці ліки. Якщо взяти місто Тернопіль, то тут іде більший товарообіг, тут скоріше купують. Більшість із цих лікарських засобів є імпортного виробництва, імпортери не імпортують в Україну", - зауважила пані Марків. 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ