Читайте нас в соціальних мережах

Через нас не проходили незаконні перетини кордону: у Тернопільській ОВА прокоментували останні корупційні скандали (відео)

Середа, 12 липня 2023 14:39
Людмила Марченко, Михайло Головко, Ігор Гайдук, Ігор Дем'янчук Людмила Марченко, Михайло Головко, Ігор Гайдук, Ігор Дем'янчук
Сьогодні, 12 липня, в ефірі "Ух-радіо", голова ТОВА Володимир Труш поділився власними спостереженнями та думками щодо останніх корупційних скандалів на Тернопільщині. 

"НАБУ працює згідно зі своїх повноважень і функцій. Їхня основна функція - це національне агенство боротьби з корупцією - це навіть не обговорюється НАБУ - і якщо говорити про затримання, які пройшли, ну давайте ми тут розмежуємо - на різних три складових - я не буду поглиблюватися, тому що сьогодні йде ще досудове слідство, але щоб ви розуміли, якщо беремо по заступниках голови ТОВА, то вони з березня місяця не перебувають у трудових відносинах з військовою адміністрацією, вони увільнені від посад, і вони були в ЗСУ, служили, де вони зараз перебувають не володію інформацією, вони не наші точно працівники", - зауважив голова ТОВА. 

Пройшовся Володимир Труш і по Михайлу Головку і по Людмилі Марченко.

"Щодо обласної ради коментувати взагалі не буду нічого, тому що це є слідство хочете будь-ласка на офіційних сайтах НАБУ, я думаю там є достатньо інформації. Щодо затримання, фатків, які відпрацювали НАБУ по народному депутату з Тернопільщини - теж нема великих коментарів, але теж там триває слідство, хто добре подивився ролики, той бачив, що там немає ТОВА, тобто через нас не проходили незаконні перетини кордонів, - відзначив Володимир Труш, голова ТОВА. - Ми декларували з першого дня - корупція і всі такі решта схеми - мають бути подолані, те, що я зараз спілкуюся з вами вказує на те, що жодного відношення до того я не маю - на жаль нас в області цікавлять всі питання затримання по НАБУ, плітки, але у нас за вікном війна, нам потрібно наповнювати лави ЗСУ, лікувати поранених, допомагати родинам військових, допомагати деокупованим територіям. Нам закидають високий рівень корупції, але як його побороти по-іншому - тільки такими методами".

Детальніше у відео "Ух-радіо". 

 

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що  Брала гроші за виїзд чоловіків через систему "Шлях": правоохоронці затримали вагітну депутатку з Тернополя Людмилу Марченко.

 Голову Тернопільської облради Михайла Головка затримали працівники НАБУ.

Голову та заступників підозрюють в отриманні хабарів: у Тернопільській ОВА працює НАБУ.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ