Тернопільська «Поліція охорони» програла перший матч волейбольного плей-офф за п’яте місце (фоторепортаж)

Неділя, 14 квітня 2024 10:18
Учора,13 квітня, у Тернополі розпочалася серія матчів за 5-6 місця чоловічої Суперліги-Дмарт.

У цьому протистоянні зустрічалися представники Тернополя “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” та Збірна Полтавської області-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”.

Ця серія матчів триватиме до трьох перемог однієї з команд.

У стартовому сеті господарі майданчика дали розігратися супернику. Капітан полтавчан Нік Сотнік традиційно атакував з другої зони та подавав потужно подачу (16:10), пише сайт Професійної волейбольної ліги України. Проте на тому боці майданчика його візаві Ілля Глабай вирішив також “зарядити” не менш сильну та неприємну подачу, завдяки якій і скоротив відставання (14:16). Далі був блок Миколи Бовсуновського та атака і ейс Артемія Корнєєва (19:18). Ще кілька вдалих розіграшів та ейс Богдана Оніпка і тернополяни перехопили лідерство (23:20). І, зрештою, завершили сет на свою користь - 25:22.

Далі полтавчани знову домінували на майданчику (6:4 – 17:12). Однак нас чекало дежавю, де Глабай знову застосував свою потужну подачу (15:17). В атаці йому двічі чудово допоміг Анастасій Остроумов (17:17). До кінцівки сету колективи вели рівну боротьбу (24:24). У вирішальний момент відповідальність на себе взяв капітан “решетилівців” Нік Сотнік. Дві його атаки стали результатом виграного сету - 26:24.

Після 10-хвилинної перерви були гойдали: команди по черзі перехоплювали ініціативу (4:4 – 5:7 – 11:11 – 14:12). Ближче до екватору партії тернополяни почали припускатися помилок, а полтавчани скористувалися ситуацією та вибилися в лідери (20:15). Підопічні Сергія Сосніна зберегли свою перевагу та виграли ще один сет - 25:19.

Четвертий сет вийшов дуже напруженим. Колективи тримали інтригу (10:10). У потрібний момент “поліціанти” відмінно зіграли на блоці (16:13). Тернополяни почували себе справжніми господарями майданчику, тим більше, що трибуни ігрової арени були заповнені вщент. Володимир Мірчев та компанія змогли виграти цей відрізок гри - 25:20 та перевести матч на тай-брейк.

У п’ятій партії Олександра Грюк відмінно зіграв першим темпом, а потім разом із партнерами поставив блок (4:0). Тернополяни трохи скоротили відставання (7:9), проте наздогнати полтавчан їм так і не вдалося (7:11). “Решетилівка” була сильнішою у вирішальній п’ятій партії - 15:9 у підсумку, 3-2 на користь полтавської команди.

Другий матч відбудеться також у Тернополі 14 квітня о 12:00.

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Матчі за 5-6 місця. Перша гра:

13 квітня (субота)

“Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – Збірна Полтавської області-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” – 2:3 (25:22, 24:26, 19:25, 25:20, 9:15)

Рахунок у серії: 0 – 1.