Юні легкоатлети з Тернопільщини здобули «золото» і «бронзу» на чемпіонаті України (ФОТО)

Понеділок, 12 лютого 2024 13:10
Спортсмени з Тернопільщини стали призерами чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики в приміщенні.

Серед юнаків на дівчат 2009-2010 р.н. тернопільські легкоатлети вибороли дві медалі. Змагання відбулися протягом 9-11 лютого у Львові, поділилися у Федерації легкої атлетики Тернопільської області.

У бігу на 3000 м з результатом 11.01,07 с чемпіонкою стала Черевата Олександра (ОДЮСШ, тренери Дуда Богдан, Череватий Роман), і бронзову нагороду в бігу на 1500 м з перешкодами виборола Домброва Діана (Бережанська ДЮСШ, тренер Володимир Дуда).

Ще два вихованці Володимира Дуди також в бігу на 1500 м з перешкодами зайняли відповідно шосте та сьоме місця. Інші учасники також зуміли себе проявити покращавши свої особисті результати: шостим в бігу на 800 м став Беззубко Олег, а в бігу на 400 м оновив рекорд області серед юнаків до 16 років. Тренує талановитого юнака Ольга Кутна (Озернянська ОТГ). У бігу на 3000 м Іванишин Дарина (ОДЮСШ, тренер Стефанишина Ольга) – сьома, а Овод Єва (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Софія та Назар Рибій) з 107 учасників в бігу на 60 м зуміла потрапити до фінального забігу зайнявши восьме місце.

У командному заліку з 66 ДЮСШ України легкоатлети обласної ДЮСШ, набравши 120 очок, зайняли п'яте місце.