Тернопільські боксерки здобули «срібло» та «бронзу» на всеукраїнському турнірі (фото)

Неділя, 10 грудня 2023 15:00
З 28 листопада по 3 грудня у Яблуниці, що на Івано-Франківщині, відбувся Всеукраїнський турнір серед юніорів та юніорок, присвячений пам'яті загиблих захисників і захисниць України.

За звання найсильнішого на змаганнях боролися орієнтовно 150 боксерів. ТОФБУ та Тернопільщину представили двоє боксерок Тетяна Морозовська та Діана Мовчко.

Про це розповів тренер спортсменок Руслан Фірман.

Тетяна Морозовська  впевнено перемогла в перших двох поєдинках і тільки в фінальному поступилася, зайнявши друге місце, – говорить Руслан Фірман. – Діана Мовчко також непогано провела свої поєдинки та стала бронзовою призеркою змагань.

Тренуються спортсмени під керівництвом Руслана Фірмана, Михайла Будзінського та Каріни Вовк в боксерському клубі “Шкіряна рукавичка” та спортклубі “Текстильник”.

Дівчата є вихованками ОДЮСШ з літніх видів спорту та КОДЮСШ з греко-римської боротьби відділення боксу.  Представляють ТОФБУ та ФСТ “Динамо”.