Читайте нас в соціальних мережах

Юні тернопільські біатлоністи – найкращі на чемпіонаті України

П'ятниця, 17 березня 2023 16:15
На початку цього тижня у с.Яворів, що на Львівщині, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, стартував «Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат».

Участь у чемпіонаті беруть біатлоністи з різних куточків України. Серед них – спортсмени з Тернопільщини – вихованці КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону» (с.Підгородне) та ДЮСШ «Олімп» (Великоберезовицька громада).

Уже в перші дні змагань біатлоністи з Тернопільської області  встигли продемонструвати хороші результати.

Так, у спринтерській гонці срібло здобув Марценюк Костянтин, відставши від лідера всього на декілька секунд. Бронзову нагороду – Підручний Максим.

В наступний  змагальний день, у гонці переслідування, не зважаючи на важкі погодні умови, вихованець КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону», учень ТНВК «Школа-ліцей 6 ім.Н.Яремчука» Костянтин Марценюк став чемпіоном України (група «молодші юнаки»). Вихованець цієї ж спортивної школи Тарас Тарасюк здобув третє місце, а біатлоніст із ДЮСШ «Олімп» Максим Підручний став п’ятим.

Учора, 16 березня, у рамках чемпіонату також відбулися класичні естафети. Чемпіонами естафетної гонки стали представники Тернопільщини – Максим Підручний, Костянтин Марценюк і Тарас Тарасюк. У категорії «старші дівчата» команда тернопільських біатлоністок посіла другу сходинку п’єдесталу (Тетяна Тарасюк, Ірина Тарасюк, Іванна Драбик).

Тренуються біатлоністи під керівництвом Ігоря Починка, Назара Бурика, Василя Тарасюка і Михайла Кручового.

изображение viber 2023 03 17 07 38 11 931

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ