Читайте нас в соціальних мережах

НАБУ прокоментувало обшуки у депутатки Марченко та її помічниці

Середа, 05 липня 2023 21:36
Незаконний дозвіл на перетин кордону: викрито помічника нардепа.

НАБУ і САП за оперативного супроводу Департаменту внутрішньої безпеки Нацполу викрило помічника чинного народного депутата України на отриманні неправомірної вигоди за внесення даних в систему «Шлях», що фактично надає дозвіл на перетин кордону. Наразі детективи проводять невідкладний обшук у помічника, а також у нардепа на Тернопільщині. Перевіряється можлива причетність народної обраниці до вчинення злочину.

За даними слідства, група осіб систематично отримували неправомірну вигоду за включення через обласні військові адміністрації в інформаційну систему «Шлях» відомостей, які надають право на перетин кордону. Попередня кваліфікація - ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 368, ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369 КК України.

Деталі - згодом.

Зазначимо, що відповідно до обмежень, введених в Україні у звʼязку з дією правового режиму воєнного часу, виїзд чоловікам – громадянам України, віком від 18 до 60 років, обмежено виїзд за межі країни.

Нагадаємо, "Тернополяни" писали, що брала гроші за виїзд чоловіків через систему "Шлях": правоохоронці затримали вагітну депутатку з Тернополя Людмилу Марченко.

Коментарі  

0 #1 Михайло 06.07.2023, 06:42
Це, що в Тернополі одні злодюги при владі, а може краще розпустити все це лайно яке нами керує і гроші які йдуть на заробітну плату та утримання цих негодяїв направити на захист країни, та провести експеримент і Тернопільську область взагалі залишити без керівництва може підуть справи на краще.
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ