Читайте нас в соціальних мережах

Щомісяця українці витрачають на заспокійливі близько 300 млн грн

Субота, 03 червня 2023 10:04
Рівень споживання антидепресантів у 2022 році значно зріс, а на безрецептурні заспокійливі засоби українці щомісяця витрачають близько 300 млн грн.

Про це свідчать дані аудиту ресурсів системи надання послуг у сфері психічного здоров’я, проведеного у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?", повідомляє МОЗ.

За статистикою, понад 90% опитаних українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% – перебувають в зоні ризику розвитку труднощів, повʼязаних з психічним здоровʼям.

Фахівці наголошують: чим раніше людина отримає кваліфіковану допомогу – тим більша ймовірність, що вона зможе впоратися зі своїм станом.

"Психічний стан впливає на фізичне здоровʼя та загалом на кожну зі сфер нашого життя. Все, що ми робимо, думаємо чи говоримо, кожна з наших дій та емоцій напряму залежить від того, в якому психічному стані ми перебуваємо. Не варто думати, що це неважливо або сподіватися, що "саме минеться". Адже легше запобігти розвитку серйозних розладів, ніж потім долати їх", – зазначили у Міністерстві.

Читайте також: В Україні фіксують спалахи кору: як захистити від недуги дітей

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Григорій 03.06.2023, 14:53
Дурні! Самий дійовий спосіб - сто грам і цибулина. Можна ще шмат сала.
Інший, не менш дійовий - гарячу дівку.
Це найкращі антидепресанти. Доказано практикою.
Бережіть нерви!
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ