Читайте нас в соціальних мережах

«Нива» домашньою перемогою над «Гірником-Спорт» майже забезпечила собі «прописку» у першій лізі (фоторепортаж)

Понеділок, 29 квітня 2024 22:15
За чотири тури до кінця чемпіонату Першої ліги «Нива» з Тернополя вдома обіграла Гірник-Спорт Горішні Плавні (2:0).

Обидва свої голи у поєдинку господарі забили у другому таймі. На 57-й хвилині Різник завершив швидку контратаку своєї команди влучним ударом, а пізніше Галадей встановив остаточний рахунок, пробивши голкіпера після передачі до штрафного майданчика - 2:0.

Тепер у «Ниви» 31 пункт і відрив від зони вильоту становить 8 очок, які розгубити за чотири матчі навряд чи є можливим. «Гірник-Спорт» перебуває в зоні вильоту на 18-му місці з 20-ти.

«Нива» - «Гірник-Спорт» - 2:0

«Нива»: Ольховий, Демчук, Зінь, Махінка (Хруставка, 63), Бей, Давидов, Дорошенко (Козак, 63), Мудрий, Кицун (Климак, 71), Голуб (Довбецький, 82), Різник (Галадей, 64).

Головний тренер: Олександр Стахів.

«Гірник-Спорт»: Шухман, Черниш, Мороз, Чібуезе, Романенко (Шептицький, 61), Одог (Подейко, 90), Подрезан Мухаматгалєєв, 60), Тузенко, Посєвкін (Дудка, 76), Дмитрієв, Студенко (Черткоєв, 60).

Головний тренер: Валерій Куценко.

Голи: Різник (57), Галадей (77).