Переможці міжнародного турніру з вільної боротьби – юні спортсмени зі Збаража (ФОТО)

Понеділок, 27 листопада 2023 13:00
Спортсмени зі Збаражчини стали переможцями та призерами міжнародного турніру з вільної боротьби.

У місті Намислов відбувся Х традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та кадетів імені Вітека Процяка та Патріка Жиманчика.

За підсумками змагань, команда Збаразького Збаразької ДЮСШ/ФСК «Чемпіон» посіла друге загальнокомандне місце, здобувши 8 золотих, 4 срібних, 2 бронзові нагороди. Кращим борцем турніру став Владислав Хариш. Перше місце зайняли господарі змагань – представники Польщі, третє місце – команда Туреччини з м. Сівас.

Переможцями міжнародного турніру стали: Худо Остап - 38кг., Низовий Іван - 41кг, Павленчак Дмитро - 44кг, Курсенко Дмитро - 62кг, Хариш Владислав - 60кг, Швидкий Вадим - 65кг, Галушка Тимур - 80кг, Дячук Юрій - 92 кг.

Друге місце вибороли: Максимчук Іван - 48кг, Кіптенко Микита - 52кг, Вінтонович Ілля - 55кг, Бовтун Назар - 60кг.

Третє місце посіли: Борак Дмитро - 55кг, Мусензовий Назар - 71кг.

Кращий борець турніру – Хариш Владислав.