12 призових медалей вибороли тернопільські легкоатлети на Кубку України та Всеукраїнських змаганнях (фото)

Понеділок, 16 жовтня 2023 09:00
Днями, відбулися фінальні змагання Кубку України та Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ Є.Сюча з легкоатлетичних метань.

Змагання пройшли 14-15 жовтня на спортивно-тренувальній базі "Конча Заспа" в Києві.

Команду Тернопільської області представляло 12 спортсменів з двох обласних шкіл: КУТОР "ОДЮСШ з літніх видів спорту" та ОДЮСШ освіти, які зуміли вибороти 12 медалей.

Так, тернопільські легкоатлети завоювали дві золотих, чотири срібних та шість бронзових.

Чемпіонами стали - Шилівський Олександр в метанні диску 2кг серед дорослих, та Висоцький Ігор в метанні диску 1.75кг серед молоді, і Ігор ще став срібним призером в штовханні ядра 7.260 кг.

Також срібні нагороди вибороли - Лаврик Максим в штовханні ядра 5 кг серед юнаків, а Навроцький Олексій в штовханні ядра 6 кг і Сеньків Олександр в метанні молота 6 кг серед юніорів.

Бронзові медалі дістались - Кравцю Андрію в метанні молота 6 кг та штовханні ядра 6 кг серед юніорів, Мазурок Анастасії в штовханні ядра 4 кг серед юніорок.

Серед юнаків бронзові медалі дісталися - Лаврику Максиму в метанні диску 1,5кг, Кур'євичу Остапу в метанні молота 5кг та Німащук Софії в метанні спису серед дівчат.

Тужеляк Денис та Маргусь Ігор в штовханні ядра серед дорослих та юнаків зайняли четверті місця.

Тренують атлетів - Панасюк Іван, Яковів Василь, Дахновський Леонід, Шмуляєва Галина, Басараб Володимир, Головацький Микола,Салук Іван.