Вперше боксерка з Тернопільщини здобула перемогу на Кубку України з боксу (фото)

Вівторок, 05 вересня 2023 14:53
З 28 серпня по 2 вересня у Чернівецькій області пройшов Кубок України з боксу (еліта) серед чоловіків та жінок.

Змагання присвятили Героям “Азовсталі”.

Участь в змаганнях взяли орієнтовно 200 спортсменів.

Тернопільську область представляли спортсмени ТОФБУ вихованці ОДЮСШ з літніх видів спорту та КДЮСШ з греко-римської боротьби відділення боксу.

Зокрема, боксерки Каріна Вовк та Каріне Айрапетян посіли призові місця на змаганнях.

Про це повідомив тренер боксерок Руслан Фірман.

У ваговій категорії 63 кілограми добре виступила Каріна Вовк. В двох перших поєдинках вона перемогла своїх суперниць і тільки в фінальному бою поступилась більш досвідченій спортсменці зайнявши 2 місце, – каже Руслан Фірман. – Дуже добре виступила і представниця ТОФБУ Каріне Айрапетян у ваговій категорії 81 кілограм. В двох поєдинках не залишила шансів на перемогу своїм суперницям, а в фінальному бою за явної переваги перемогла представницю Києва і здобула Кубок України.

Каріне Айрапетян стала першою в історії жіночого боксу Тернопільщини переможницею Кубку України.

Дівчата представляють обласне ШВСМ та ФСТ “Динамо”. Тренуються під керівництвом Руслана Фірмана, Михайла Будзінського та Давида Пкіна.