Читайте нас в соціальних мережах

«Просимо Польщу передати будівлю, де раніше функціонувала російська школа у Варшаві, для потреб українських школярів», – Михайло Цимбалюк

Середа, 15 березня 2023 14:51
Українські депутати закликають Польщу передати будівлю, де раніше функціонувала російська школа при посольстві рф, для потреб українських школярів.

Про це розповів народний депутат від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк.

– росія продовжує руйнувати в Україні інфраструктуру, зокрема й освітні заклади. Мільйони українців покинули свої домівки, щоб врятувати своє життя. Це призвело до різкого збільшення кількості українських дітей шкільного віку в Польщі та стало викликом для українських громадських організацій, які організовують у Польщі українські школи, оскільки вони почали масово приймати нових учнів. Кількість таких учнів продовжує зростати,  зазначив Михайло Цимбалюк.

У зв’язку з цим українська сторона звертається з проханням щодо надання допомоги у вирішенні питання передачі будинку на вул. Келецькій 45 у Варшаві, де раніше функціонувала російська школа при посольстві рф, для потреб українців, а саме українських школярів, з метою створення у ньому української школи, каже Михайло Цимбалюк.

– Це стало б символічним з огляду на російську агресію, однією з головних цілей якої є знищення шкільної інфраструктури. Таку ініціативу нині обговорили спільно з депутатами під час спільного засідання депутатської групи Верховної Ради України та Сенату і Сейму Республіки Польща,  зазначив Михайло Цимбалюк.


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ