Читайте нас в соціальних мережах

BEAVER PROFESSIONAL - інноваційний бренд для здоров'я і краси волосся

Середа, 04 жовтня 2023 21:26
BEAVER PROFESSIONAL - інноваційний бренд для здоров'я і краси волосся
BEAVER PROFESSIONAL - інноваційний бренд для здоров'я і краси волосся

BEAVER PROFESSIONAL прагне створювати здорове і красиве майбутнє для волосся і навколишнього середовища. Компанія дотримується принципу "cradle-to-cradle design", який передбачає використання екологічно чистих матеріалів і методів виробництва, які не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Компанія була заснована в 1988 році в Німеччині. З того часу вона стала одним з провідних виробників професійних продуктів для волосся в світі. Бренд має представництва в понад 90 країнах.

BEAVER постійно інвестує в дослідження і розробки, щоб створювати все більш ефективні та безпечні продукти. Компанія також активно займається соціальною відповідальністю, підтримуючи різні проекти з охорони навколишнього середовища.

BEAVER - це бренд, який поєднує в собі інноваційні технології, натуральні компоненти і соціальну відповідальність. Компанія прагне зробити світ кращим місцем, створюючи продукти, які не тільки піклуються про здоров'я волосся, але і сприяють захисту навколишнього середовища.

Технології компанії BEAVER

Виробник використовує три основні технології для створення своїх продуктів для волосся:

 • - "Інтелектуальні" катионные комплекси + відновлююча мембранна технологія стереоізомерами амінокислот

Ця технологія дозволяє відновлювати пошкоджені ділянки волосся за допомогою амінокислот, які точно підбираються до структури волосся. В результаті волосся стає гладким, м'яким і блискучим.

 • - Гідролізат кератину високої ступеня очищення + першокласна технологія гідролізу

Ця технологія дозволяє розщеплювати кератин на мікромолекулярний рівень, який легко засвоюється волоссям. В результаті волосся стає міцним і здоровим.

 • - Кристально чиста вода + мембранні процеси: ультра-, мікро- і нанофільтрація - технологія зворотного осмосу

Вода, яка використовується для виробництва продуктів Бівер, проходить кілька ступенів очищення, в тому числі ультра-, мікро- і нанофільтрацію. В результаті вода стає дуже чистою, що дозволяє створювати продукти з високою ефективністю.

651a8300bfff4.webp

 • - "Інтелектуальні" катионные комплекси - це спеціальні молекули, які притягуються до негативно заряджених ділянок волосся. Вони допомагають відновити пошкоджені ділянки волосся, заповнюючи порожнини.
 • - Гідролізат кератину - це розщеплений на мікромолекулярний рівень кератин, який є основним будівельним матеріалом волосся. Він допомагає відновити структуру волосся і зробити його міцним і здоровим.
 • - Кристально чиста вода - це вода, яка не містить домішок, таких як мінерали, солі, бактерії та інші речовини. Вона є ідеальною основою для створення продуктів для волосся, оскільки не перешкоджає проникненню активних інгредієнтів в волосся.

Завдяки інноваційним технологіям, продукти BEAVER мають високу ефективність:

 • - Відновлюють пошкоджене волосся.
 • - Зміцнюють і захищають пасма.
 • - Надають волоссю еластичність, шовковистість і неперевершений блиск.
 • - Відновлюють роботу сальних залоз, допомагають вилікувати проблему надмірної жирності, при себореї, у разі запаленнях шкіри голови.
 • - Запатентована формула захисту кольору "Color Brillianting Tech" без вмісту sls і sles захищає фарбоване волосся від вимивання пігменту, вигорання та подовжує яскравість кольору.
 • - Не містять шкідливих речовин.

651a830b2c966.webp

Отже, виробник використовує сучасні технології для створення найкращих продуктів для волосся, які не тільки ефективні, але і безпечні для здоров'я. Продукти від Бівер допоможуть вам зробити ваше волосся здоровим і красивим. Обирайте професійну косметику для догляду за вашим волоссям за посиланням https://beaver-professional.com.ua/doglyad-za-volossyam/.

Вся косметика Бівер виготовляється з натуральних компонентів, які проходять ретельну перевірку якості. Засоби не містять шкідливих речовин, що дозволяє використовувати їх людям з чутливою шкірою.

З BEAVER ваше волосся буде такими, як ви завжди мріяли!ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ