Читайте нас в соціальних мережах

У Тернопільській обласній раді зареєстрували нового депутата

Середа, 04 жовтня 2023 20:30
Ольга Соколишин від партії "Довіра" стала депутаткою Тернопільської обласної ради за черговістю кандидатки у виборчому списку, замість Ігоря Гайдука, який склав повноваження.

Про це Суспільному повідомила голова Тернопільської обласної територіальної виборчої комісії Галина Щигельска.

Ользі Соколишин 58 років. Вона має вищу освіту. Жінка заступниця голови обласної спілки садівницьких товариств в Тернопільській області. Судимість відсутня. Зареєстрована депутаткою Тернопільської обласної ради за територіальним виборчим списком кандидатів у депутати від Тернопільської обласної організації політичної партії "Довіра" у багатомандатному виборчому окрузі №6.

"Ольгу Соколишин представник територіальної виборчої комісії представить на найближчій сесії Тернопільської обласної ради", каже Галина Щигельська.

На сесії, 22 серпня, депутати проголосували за припинення повноважень підозрюваного в отриманні хабара депутата Ігоря Гайдука. Він звернувся з заявою про складання депутатських повноважень. За це питання на сесії проголосували 38 обранців, ще 4 утримались. Про це повідомив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

Нагадаємо, заступників начальника Тернопільської ОВА Ігоря Гайдука та Ігоря Дем’янчука, а також голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка підозрюють в отриманні хабара.

 

 

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ