Читайте нас в соціальних мережах

«Товари з Європи» на мільйони гривень виготовляв підпільний цех на Тернопільщині (ВІДЕО)

П'ятниця, 02 червня 2023 12:57
Популярні товари, які начебто привезли з Європи, підпільно виготовляли на Тернопільщині.

У поліції Тернопільської області розповіли, що злочинну групу, яка виготовляла побутову хімію під марками відомих брендів, викрили кіберполіцейські ще у липні 2022 року.

«Житель Чортківщини разом із двома знайомими на території колишнього заводу організував підпільний цех, де розбавляли, розливали та фасували побутову хімію із використанням торговельних марок відомих брендів таких як ARIEL, TIDE та LENOR. Товар позиціювали як завезений із Європи. Реалізовували контрафактну продукцію «бізнесмени» за ціною оригіналу через інтернет-магазин та у двох магазинах краю», - пояснили у поліції.

Слідчі встановили, що пляшки та хімічні інгредієнти організатори замовляли через інтернет, а етикетки друкували на одній із фабрик.

За даними експертизи, такі протиправні дії завдали компаніям збитків на понад 1 мільйон гривень.

Діяльність організованої групи припинили. У підозрюваних вилучили лінію для виготовлення контрафактної продукції, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи, понад 30 тонн готового продукту, а також підроблені етикетки різних торгових марок побутової хімії.

Слідчі завершили розслідування та скерували справу щодо організатора та двох спільників до суду відповідно до ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 229 Кримінального Кодексу.

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ