Читайте нас в соціальних мережах

Мешканець Тернопілля торгував наркотиками та створив вдома притон для залежних (фото)

Понеділок, 30 січня 2023 16:00
26-річному жителю Тернопільського районузагрожує від  6 до 10 років тюрми з конфіскацією майна через наркотики.

"Встановлено, що зловмисник створив чат в одному з месенджерів, де здійснював рекламу наркотичних засобів і таким чином підшуковував клієнтів. Сам замовляв «товар» через Інтернет, розфасовував у так звані «закладки» та залишав у непомітних для сторонніх осіб місцях, надсилаючи покупцям повідомлення та графічні файли з місцезнаходженням наркотичних засобів. Правоохоронці задокументували п’ять фактів реалізації наркотичних речовин", -  інфрмують правоохоронці Тернопільщини.

Під час розслідування поліцейські також встановили, що зловмисник надавав підсобне приміщення у будинку, де він мешкає, для незаконного вживання наркотичних речовини. У ході санкціонованого обшуку поліцейські вилучили за місцем проживання обвинуваченого більше десяти грамів канабісу.

Відтак, слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільщини скерували до суду матеріали кримінального провадження. Тепер підозрюваний постане перед судом.

"У ході досудового розслідування слідчі зібрали достатньо доказів, які вказують на причетність зловмисника до вчинення злочинів, передбачених частиною 2 статті 307 (незаконне зберігання та збут наркотичних речовин), частиною 1 статті 309 (незаконне придбання, зберіганні наркотичних засобів без мети збуту) та частиною 1 статті 317 (надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів) Кримінального кодексу", - додають в ГУНП у Тернопільській області.

63d77fa72e061451789697.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ