Читайте нас в соціальних мережах

У Міненергетики повідомили, чи плануються відключення світла з 1 жовтня

Середа, 13 вересня 2023 10:38
Днями у засобах масової інформації розповсюдили інформацію про застосування в Україні графіків відключень електроенергії з 1 жовтня.

У Міністерстві енергетики заявили, що вона є неправдивою.

"Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується", повідомили у міністерстві. 

У Міненергетики додали, що в Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики. Завдяки цим зусиллям енергосистема  буде готова до проходження опалювального сезону повною мірою, без обмежень споживачів.

Проте, наголосили у міністерстві, відключення можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури під час обстрілів.

"Враховуючи, що торік у деяких регіонах виникали ситуації із несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, операторами системи розподілу були розроблені та заздалегідь опубліковані графіки можливих відключень, які можуть бути застосовані виключно у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання. На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається", – зазначили у Міненергетики.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ