Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільські гандболістки зайняли третє місце на чемпіонаті України серед команд вищої ліги

Четвер, 25 квітня 2024 09:16
Тернопільська жіноча гандбольна команда "ЗУНУ – Енерго" стала бронзовим призером чемпіонату України серед команд вищої ліги.

Як повідомили у міській раді, змагання тривали з жовтня 2023 року по квітень 2024-го в 6-ть з'їзних турів.

Зігравши 18 ігор, тернополянки здобули 22 очки та піднялись на третю сходинку турнірної таблиці.

"З 19 по 21 квітня проходили останні ігри, де дівчата поступились чемпіонам Вищої ліги, команді "Рівне-ДЮСШ-4", але здобули дві важливі перемоги з командою "Дніпро - Кам'янське" з рахунком 38:30 та "Суми-У" з рахунком 39:38", – зазначили на сайті мерії.

У складі команди, окрім студенток ЗУНУ, виступали вихованки "КДЮСШ з ігрових видів спорту".

На центральному стадіоні Тернополя відбудеться реванш між "гірниками" та "Нивою"