Чортків’янин Сашко Байрак знову завоював золоту медаль на всеукраїнських змаганнях (фото)

Понеділок, 18 грудня 2023 17:45
Відбувся відкритий Чемпіонат Івано-Франківської області зі змішаних бойових мистецтв, де перемогу здобув юний спортсмен з Тернопільщини.

Чемпіон України зі змішаних бойових мистецтв, чортків’янин Олександр Байрак, продовжує доводити свій професійний рівень.

«У турнірі взяли десятки спортсменів з різних кутків України. Чортків та Чортківську міську дитячо-юнацьку спортивну школу знову потужно представив наш Сашко, виборовши 1 місце у віковій категорії 11-11 р. та ваговій категорії до 38,5 кг», - повідомляє Чортківська міська рада.

Хлопець завойовує медалі у різноманітних змаганнях та турнірах, продовжуючи вдало виступати. Так і цього разу Сашко не розчарував – знову привіз до Чорткова золоту медаль.