Тернопільські веслувальники привезли із всеукраїнського турніру 5 золотих та 2 срібні медалі

Середа, 15 червня 2022 08:45
Всеукраїнський турнір з веслування на байдарках і каное відбувся у місті Ковель, що у Волинській області.

Як повідомили в ОДА, вихованці тернопільської спортивної школи з водних видів спорту та обласної школи вищої спортивної майстерності здобули на змаганнях сім нагород.

Серед наймолодших юнаків дві золоті медалі виграв Єгор Гнатюк, виступаючи на байдарці-одиночці на дистанції 200 і 500 метрів.

Ще одне "золото" привезла з турніру Соломія Сосновська. Дівчина здобула першість у байдарці-одиночці серед дівчат вікової групи 2008-2009 років народження на дистанції у 200 метрів та "срібло" на 500.

Крім того, дві золоті нагороди на дистанціях 500 і 200 метрів та срібло на 1000 метрів у байдарці-одиночці серед юніорок здобула Дарія Довбня.

Готували спортсменів до змагань Анастасія та Володимир Гикаві.Тренери подякували Волинській федерації каное за організацію змагань з веслування на байдарках і каное у нелегкий для країни час.